save

Dzień I (piątek) Data: 29/06/2018

OTWARCIE STREFY VIP 11:00

8:00 KONKURS Nr. 1R,
Runda: RUNDA MŁODYCH KONI, KONIE 4-L. ELIMINACJE MPMK
Konkurs (rodzaj): z ocena stylu konia
Klasa konkursu: L

9:00 KONKURS Nr. 1,
Runda: RUNDA MŁODYCH KONI, KONIE 5-L. ELIMINACJE MPMK
Konkurs (rodzaj): z ocena stylu konia
Klasa konkursu: P-1

10:00 KONKURS Nr. 2,
Runda: RUNDA MŁODYCH KONI, KONIE 6-L. ELIMINACJE MPMK
Konkurs (rodzaj): z ocena stylu konia
Klasa konkursu: N-1

11:00 KONKURS Nr. 3,
Runda: SREBRNA RUNDA  
Konkurs (rodzaj): zwykły
Klasa konkursu: N

12:45 KONKURS 4R (kl. N- regionalne),
Konkurs (rodzaj): zwykły
Klasa konkursu: N

14:00 KONKURS Nr. 5,
Runda: RUNDA ZŁOTA  
Konkurs (rodzaj): dwufazowy
Klasa konkursu: C

16:30 KONKURS Nr. 6,
Runda: RUNDA DIAMENTOWA 
Konkurs (rodzaj): zwykły
Klasa konkursu: CC

18:00 KONKURS Nr. 1K,
Runda: KONKURS DLA KUCY 
Klasa konkursu: 60/80 cm

19:00 KONKURS Nr. 1B,
Runda: BUSINESS CLASS CUP
Konkurs dla businessmanów i zaproszonych gości
Klasa konkursu: L


Dzień II (sobota) Data: 30/06/2018

OTWARCIE STREFY VIP 10:00

8:00 KONKURS Nr. 5R,
Runda: RUNDA MŁODYCH KONI, KONIE 4-L. ELIMINACJE MPMK
Konkurs (rodzaj): z ocena stylu konia
Klasa konkursu: L

9:00 KONKURS Nr. 6,
Runda: RUNDA MŁODYCH KONI, KONIE 5-L. ELIMINACJE MPMK
Konkurs (rodzaj): z ocena stylu konia
Klasa konkursu: P-1

10:00 KONKURS Nr. 7,
Runda: RUNDA MŁODYCH KONI, KONIE 6-L. ELIMINACJE MPMK
Konkurs (rodzaj): z ocena stylu konia
Klasa konkursu: N-1

11:00 KONKURS Nr. 8,
Runda: SREBRNA RUNDA
Konkurs (rodzaj): dwufazowy
Klasa konkursu: N

12:30 KONKURS NR. 8R (kl. N- regionalne),
Konkurs (rodzaj): dwufazowy
Klasa konkursu: N

13:45 KONKURS NR 2K,
Runda: KONKURS KUCY: SZTAFETA ZAWODNIK- DZIECKO
Klasa konkursu: 60 cm

14:30 KONKURS Nr. 2B,
Runda: BUSINESS CLASS CUP
Konkurs dla businessmanów i zaproszonych gości
Klasa konkursu: L


15:00- 19:00 ROZPOCZĘCIE CZĘŚCI CHARYTATYWNO- ARTYSTYCZNEJ

PROGRAM SPECJALNY:

  • SHOW - KONIE ANDALUZYJSKIE 
  • PRÓBA TERENOWA SAMOCHODU I MISTRZOWSKI TEST POWOŻENIA - PASJONUJĄCY PRZEJAZD TĄ SAMĄ TRASĄ SAMOCHODEM I BRYCZKĄ, 
  • LEGENDARNY KONKURS KAPELUSZY - STREFA VIP 
  • BANKIET
  • CHARYTATYWNA LOTERIA

21:30 Blok Pokazów

22:00 Riders Party,


17:30 KONKURS Nr. 9,
Runda: ZŁOTA RUNDA
Konkurs (rodzaj): zwykły
Klasa konkursu: C

19:30 KONKURS Nr. 10,
Runda: RUNDA DIAMENTOWA
Konkurs (rodzaj): dwufazowy
Klasa konkursu: CC

Dzień III (niedziela) Data: 1/07/2018

OTWARCIE STREFY VIP 10:00

8:30 KONKURS Nr. 11,
Runda: FINAŁ RUNDY MŁODYCH KONI, KONIE 5-L
Konkurs (rodzaj): z ocena stylu konia
Klasa konkursu: L

9:30 KONKURS Nr. 12,
Runda: FINAŁ RUNDY MŁODYCH KONI, KONIE 6-L
Konkurs (rodzaj): dwufazowy
Klasa konkursu: C

11:00 KONKURS Nr. 3K,
Runda: KONKURS DLA KUCY
Klasa konkursu: 60/80 cm

111:45 KONKURS Nr. 3B,
Runda: KONKURS DLA KUCY 
Klasa konkursu: 60/80 cm

11:45 KONKURS Nr. 3B,
Runda: FINAŁ BUSINESS CLASS CUP
Konkurs dla businessmanów i zaproszonych gości
Klasa konkursu: L

12:45 KONKURS Nr. 13,
Runda: FINAŁ RUNDY ZŁOTEJ
Konkurs (rodzaj): dwufazowy
Klasa konkursu: C1

14:10 BLOK POKAZÓW

14:30 KONKURS Nr. 14,
Runda: GRAND PRIX O MEMORIAŁ MJR LUDWIKA FERENSTEINA, FINAŁ RUNDY DIAMENTOWEJ 
Konkurs (rodzaj): dwunawrotowy
Klasa konkursu: Grand Prix CC1/CC1

16:00 KONKURS Nr. 15,
Runda: RUNDA SREBRNA
Konkurs (rodzaj): zwykły
Klasa konkursu: N

17:30 KONKURS 11R (kl. N- regionalne),
Konkurs (rodzaj): zwykły
Klasa konkursu: N

.

Go to top